Obrączka pierścionek drewna dąb szary buk obrączki dwa tak drewno
ręcznie zrobione obrączki obrączka pierścionek z drewna dąb szary i bukręcznie zrobione obrączki obrączka pierścionek z drewna dąbbeżowe obrączki obrączka pierścionek z drewna dąb

Obrączka pierścionek z drewna dąb szary i buk

75 zł
ręcznie zrobione obrączki obrączka pierścionek z drewna dąb szary i buk
projektant
kategoria
kolory
Materiał: drewno
Rodzaj: na zewnątrz dąb szary, wewnątrz buk
Rozmiar: różne (prosimy o kontakt w celu jego ustalenia)

Prezentowana obrączka została wykonana z dwóch rodzai drewna dębu szarego i buku. Do zrobienia obrączki wykorzystana została metoda zwijania cienkiego paska drewna w okrąg - dzięki temu posiada ona wysoką twardość oraz odporność na wodę.

Dodatkowo ręczne wykonanie daje nam wiele możliwości. Możemy dopasować odpowiedni rozmiar, szerokość, grubość, a także kształt i wykończenie. Każda z obrączek może być wykonana z nacięciami widocznymi na innych naszych wyrobach. Jeśli masz pomysł na inne wykonanie obrączki swoich marzeń, to służymy pomocą oraz wiedzą i doświadczeniem. Razem wykonamy obrączkę, która będzie w 100% odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

UWAGA! Każda wykonana przez nas obrączka jest niepowtarzalna ze względu na unikatowość każdego kawałka drewna.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Dwa Tak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręcznie zrobione obrączki • inne ręcznie zrobione przedmioty kategorii biżuteria - obrączkiprace Dwa Tak
Dwa-Tak:
koszyk
zamknij